NEKO energia

Kim jesteśmy

NEKO energia to najprężniej rozwijająca się firma w sektorze usług elektroenergetycznych. Od 20 lat pomagamy naszym Klientom optymalizować wykorzystywanie energii elektrycznej.

Wyróżnia nas niezawodność, terminowość i ogromne doświadczenie, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Realizujemy projekty dla firm, które pragną być liderami w swojej branży i jednocześnie dbać o środowisko naturalne.

Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów z dziedziny elektroenergetyki oraz elektromontażu, a w realizacji projektów stosujemy najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy i montażowy. Wszystko to pozwala nam zapewniać naszym Klientom szybką, rzetelną i terminową obsługę oraz realizację powierzonych zadań, a jednocześnie zachowywać bardzo wysoką jakość wykonania wszelkich prac.

Od lat stawiamy na innowacyjne i efektywne rozwiązania. Rozwijamy też w sobie elastyczność i kreatywność w podejściu do realizacji projektów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrozumieć potrzeby naszych Klientów i właściwie na nie odpowiedzieć.

 
×